Muži Regionální liga mužů - skupina 4 2017/2018

5:4
2:1, 2:1, 1:2
FbK Orlicko-Třebovsko
Florbal Primátor Náchod B

  • Regionální liga mužů - skupina 4, 10. kolo
  • sobota 27.1.2018 16:00
  • SH Skalka Česká Třebová

Reportáž k utkání

Snaha odčinit porážku byla na mužích vidět už při vstupu do utkání. Rychlé tempo a nasazení přinesly dva brzké góly. Ve 2. minutě se krásnou individuální akcí uvolnil šikula Tomáš Langer a jako na stříbrném podnose naservíroval Pavlu Petrašovi možnost vsítit. Nedalo se minout. 1:0. Poté se od levého mantinelu prosadil sváteční střelec Richard Mužátko, když doslova vymetl pavučiny ze soupeřovy brány. 2:0. Do konce třetiny se ještě Náchodu podařilo využít přesilovku. 2:1.

Ve druhé periodě se mírně ubralo na kvalitě předváděné hry a obě mužstva se spíše přetahovala o střední pásmo. I přesto se síť rozvlnila celkem třikrát. Za OT se trefil znovu Petraš a po něm dotlačil míček do branky Martin Junek. Skóre na konci třetiny 4:2. „Zbytečná vyloučení nám trochu sebrala vítr z plachet. Míček jsme sice neustále drželi na svých hokejkách, soupeřova golmana jsme ale příliš neohrožovali,“ komentoval kapitán týmu David Petráž.

A právě on na začátku poslední části rozhodl o výhře domácích. Svým tradičním výběhem na střed hřiště a přesnou střelou k tyči zvýšil na 5:2. Náchod B se nicméně nehodlal vzdát a do konce utkání ještě snížil na 5:4. „Bylo to opravdu vydřené vítězství, stále zde byly pasáže, kdy jsem byl jako na trní. Je hodně co zlepšovat,“ doplňuje po zápase s úlevou trenér Ondřej Syrový.

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018