Muži Regionální liga mužů - skupina 4 2017/2018

Aktuální zprávy

Muži Fbk Orlicka-Třebovska zakončili sezónu na čtvrtém místě

17. duben 2018 - Muži Fbk OT se 13.4. vydali ke svým posledním dvěma zápasům až do daleké Jilemnice. Čekal zde na ně především domácí tým nazvaný Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí. Právě souboj s ním měl rozhodnout o konečné podobě tabulky Regionální ligy, přičemž orlicko-třebovští sahali po celkové bronzové medaili. Nejstarší kategorie OT po celý zápas tahala za kratší konec a po prohře 1:7 skončila na 4. místě. Po loňském postupu Orlicko-Třebovska z nižší soutěže je nicméně i přes vysokou prohru s konečným vítězem celé Regionální ligy bramborová medaile příjemné překvapení, které čekal jen málokdo.

Muži v Pardubicích úspěšní jen částečně

14. březen 2018 - Orlicko-třebovským mužům se ve slunnou sobotu 10.3. v 18. kole Regionální ligy sešly dva zápasy z kategorie nelehkých. V prvním utkání se proti Sokolu Pardubice B prakticky rozhodovalo o druhé příčce ligy, ve druhém zápase proti FBC LETOHRAD Orel Orlice, který Orlicko-Třebovsku dýchá ze čtvrté pozice na záda, šlo o uhájení v tu chvíli těsné třetí pozice. V obou případech šlo o odvetná utkání, přičemž OT bylo v obou prvních kláních neúspěšné. Pouze v jednom případě se ale odveta zdařila dle představ.

Dvě výhry v České Třebové

27. únor 2018 - „Moje hala, můj hrad“. Tohoto hesla se drželi muži v neděli 25.2., kdy na domácí palubovce přivítali týmy ze Dvora Králové a Pardubic. Pohostinnost nejstarší kategorie týmu Orlicka-Třebovska nebyla příliš gentlemanská. Svým soupeřům nedopřáli ani jednoho bodu. Ty po výsledcích 4:2 a 7:1 zůstaly v České Třebové.

Nedělní výlet do Krkonoš nakonec úspěšný

10. únor 2018 - Bez čtyřech hráčů ze základní sestavy se v neděli vydal tým mužů do předaleké Jilemnice. Zde je čekal křest ohněm, a to neporažený tým ze Špindlerova mlýnu a velmi nebezpečný rezervní tým druholigové Jaroměře. I přes statečný a aktivní výkon OT vybojovalo 3 body. Ovšem mohlo být hůře.

První výhra v domácím prostředí

29. leden 2018 - Sobota byla pro Českou republiku zatím nejvýznamnějším dnem v tomto roce. Nejen že se volila nová hlava státu, ale také se naši muži na českotřebovských palubovkách setkali s Náchodem B. Oproti minulému týdnu, kdy se nepovedl zápas s Letohradem, hráči potěšili domácí publikum a doma ubránili všechny tři body.

Mužům se premiéra v domácí hale nepovedla podle představ

23. leden 2018 - Muži FbK OT odehráli v sobotu 20. ledna 2018 historicky první zápas v ryze domácím prostředí. V nově otevřené českotřebovské sportovní hale Na Skalce hostili FBC LETOHRAD Orel Orlice. Premiéra se ale bohužel z pohledu OT úplně nezdařila.

Martin Junek zve: historicky první domácí utkání mužů FbK OT

15. leden 2018 - Po téměř 17 letech své existence odehraje tým mužů FbK Orlicko-Třebovsko první ryze domácí utkání ve své historii. Přijďte muže podpořit do nové haly v České Třebové!

všechny články

Realizační tým

Syrový Ondřej Vedoucí družstva
Telefon: 739 017 250, e-mail: ondrej.syrovy@salming.cz

Plán tréninků

Tréninkový den Čas tréninku Místo tréninku
Středa 19:30 - 21:00 SŠUP Ústí nad Orlicí
Pátek 20:00 - 21:30 SH Skalka Česká Třebová

 

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018