Mladší žáci ČT, Mladší žáci ÚO  |  20. listopad 2018

Litomyšlská sobota mladších žáků

Litomyšlská sobota mladších žáků

V sobotu 17.11. jsme absolvovali poslední letošní ligu, tentokrát v nedaleké Litomyšli. Tento turnaj byl poznamenán marodkou našich stálých gólmanů, tak se role brankáře museli ujmout hráči z pole.

První z trojlístku soupeřů byla HAGA Pardubice. Do zápasu jsme na obou hřištích vstoupili s velkou chutí a zcela zaslouženě si odnesli všechna vítězství.

Ve druhém utkání nás čekal tým z Přelouče. S první polovinou přeloučského mužstva jsme si hravě poradili, za to ve druhé půlce nám dělal velké problémy velmi statný klučina, který si vytvořil u našich hráčů respekt. I tak se nám podařilo vsítit nějaký ten gólík.

Do třetice domácí Litomyšl. K vidění byl vyrovnaný florbal, kde na obou stranách padalo dost branek. Zejména ve druhé půlce to na jednom hřišti dosti jiskřilo až muselo dojít ke vzájemnému zklidnění některých přebuzených borců.

Hodnocení trenéra: "Turnaj se nám v celku vydařil. Už je vidět, že kluci nechtějí hrát jen nějakou plácanou, pěkně kombinují a vyrovnávají se technicky soupeřům, na kterých jsme dříve ztráceli."

By Martin Šmíd

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018