Přípravka ČT, Přípravka ÚO  |  18. listopad 2018

Pasování nových florbalistů

Pasování nových florbalistů

Přípravka se nám rozrůstá ...

Na třetí turnaj v sezóně odjížděla naše přípravka 17.11. do Pardubic se dvěma kompletními týmy – modří a bílí. Náš klub reprezentovalo celkem 20 hráčů (hráček), ze kterých celá polovina byla na svém prvním turnaji. Po dobré rozcvičce se oba týmy hned zakously do svých soupeřů, které hladce přehrály. To nám dodalo elán a odvahu do dalších zápasů, které jsme zvládli velice zdárně.

Postupně jsme se utkali s týmy HAGA Špunti Pardubice, Sokol Pardubice modří a červení, Piráti Sokol Chrudim červení a černí, FBC Peaksport Litomyšl. Tým OT bílí v celém turnaji neprohrál, a OT modří vybojovali 2 výhry. Dali jsme mnoho krásných gólů a společně si užívali oslavu. Určitě jsme zanechali dobrý dojem a společně si užili příjemné sobotní dopoledne.

Hodnocení trenéra: „Jsem rád, že se noví hráči a hráčky takto rychle a dobře zapojili do turnajů. Zápasové zkušenosti jsou nenahraditelné, a každého to posune zase o florbalový kousek dál. Všechny děti si navzájem perfektně fandily, a proto panovala v našem týmu skvělá atmosféra. Maskoti OTa a OTa byli nadšeni, a už se těší na další turnaj. Rodičům patří dík za podporu a spolupráci…“

By Josef Kvapil 

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018