Elévové ČT, Elévové ÚO  |  11. listopad 2018

Elévové si odskočili do Litomyšle

Elévové si odskočili do Litomyšle

Elévové jsou na koni.

Na třetí turnaj jsme cestovali 11.11. opět v plném počtu do Litomyšle. Hrálo se až odpoledne, a to byl možná důvod našeho pomalého rozjezdu. Po drobném rozkoukání jsme nakonec všechny zápasy dovedli do vítězného konce.

O přestávce jsme opět doplňovali méně početný tým z Vysokého Mýta, kde naši hráči předváděli krásné akce a posbírali mnoho „kanadských“ bodů za gól či asistenci.

Nejtěžší byl souboj s Hradcem Králové, kde jsme našli i přemožitele, ale celkový obraz hry byl vyrovnaný. Zde nás soupeř zaskočil rychlým a důrazným florbalem. Navíc trestal všechny naše chyby v obraně.

Na závěr jsme si lehce poradili s Vysokým Mýtem, kde jsme si i střelecky zlepšili náladu. Všechny formace se prosadily, a některé akce byly oku lahodící. Maskot OTa byl určitě spokojen…

Hodnocení trenéra: „Pěkný turnaj, na kterém naše děti opět předvedly svou kvalitu. Nutno podotknout, že je nás mnohem více a další hráči byli ještě doma. Děkuji rodičům za čas, který věnují svým dětem.“

By Josef Kvapil 

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018