Starší žáci  |  17. říjen 2017

Starší žáci bojovali o postup

Starší žáci bojovali o postup

V neděli 15.10.2017 se tým starších žáků vydal na turnaj do Předměřic nad Labem. Po vítězstvích nad celky FBK Kobra Tatran Hostinné a FBC SION - DDM Nová Generace usiloval o postup do vyššího koše soutěže proti domácímu Sokolu.

FBK Kobra Tatran Hostinné  -  FbK Orlicko-Třebovsko

1:3  (0:0, 1:3)
K prvnímu zápasu jsme nastoupili se snahou vstřelit rychle gól, ale to se nám nepodařilo. Po bezbrankové první polovině jsme tu druhou zahájili už výborně. Dvěma rychlými góly jsme soupeře zatlačili a začali hru kontrolovat. V nastoupeném tempu jsme vydrželi až do konce, kde soupeř výsledek drobně upravil.
Branky: 0:32 Hamerník (Martinásek T.), 1:19 Říha (Ludvíček), 10:33 Minář (Šmétka)
Vyloučení: 0:1

FbK Orlicko-Třebovsko - FBC SION - DDM Nová Generace HK

3:1 (3:0, 0:1)
Druhý zápas jsme očekávali s respektem a začátek byl opatrný. Bohužel jsem se dostali do oslabení, které ale přineslo náš první gól. Petr Minář vypíchnul soupeři míček a šel sám do úpěšného útoku. Následně po pěkné akci zvýšil rozdíl Daniel Boušek a ještě před koncem první poloviny upravil Jiří Vaňous. Druhou polovinu jsem sehráli stejně aktivně a soupeři mnoho nedovolili. Pouze těsně před koncem došlo k drobným zmatkům za naší bránou, které soupeř potrestal.
Branky: 4:10 Minář (bez asistence), 6:40 Boušek (Král), 10:44 Vaňous (Martinásek O.)
Vyloučení: 1:1

FbK Orlicko-Třebovsko - FbC Sokol Předměřice n/L

0:2 (0:0, 0:2)
O postup do prvního koše jsme se chtěli poprat. Celá první polovina byla spíše obranná a to, co nezachytila obrana,výborně polapil brankář Matyáš Kopecký. Od začátku jsme zodpovědně bránili a čekali na chybu soupeře. Několikrát jsme mohli stav změnit z rychlých brejků, ale štěstí nám nepřálo. Druhá polovina byla velmi podobná té první. Soupeř držel míček častěji a hrálo se především na naší polovině, ale k výrazným akcím se nedostával. Nakonec bohužel jedna skončila v naší síti. Závěr byl z obou stran vypjatý, ale nepodařilo se zápas otočit.
Vyloučení: 1:0

Hodnocení trenéra: „Celý turnaj hodnotím velice kladně. Obzvláště druhý zápas proti Sionu byl z naší strany kvalitní a ukázal, že kluci hrají jako tým a mají potenciál. Potěšila především celková bojovnost a chuť vyhrát. Odměnou pak byla možnost hrát o postup do prvního koše.“

Komentář Ondry Martináska: „Úspěch dnešního turnaje vidím v nahrávkách a střelách, které se nám začaly dařit. Snad nám to vydrží.“


Dále čtěte

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018