Mladší žáci ČT, Mladší žáci ÚO  |   9. říjen 2018

Mladší žáci "poprvé"

Mladší žáci

I kategorie mladších žáků se dočkala prvního letošního turnaje. První zastávkou 7.10. byla Přelouč, kam jsme jako tradičně vyrazili společně vlakem.

Orel Přelouč – FbK Orlicko-Třebovsko

V úvodním zápase proti domácím, bylo vidět, že jsou kluci natěšeni a hladoví po gólech. Ve všech čtyřech utkání jsme byli lepší a připsali jsme si 4 výhry.

FbK Orlicko-Třebovsko – 1.FBC Polička

Po zhruba hodinové pauze jsme nastoupili proti poličským borcům. Tady musím pokárat polovinu mužstva, kteří si mysleli, že když v prvním zápase dominovali na hřišti, tak už je vše OK. Ale opak byl pravdou. Svojí pasivitou prospali úvod a pak už jen stačili dotáhnout výsledek k remíze. Ve druhé části zápasu jsme požili živé vody a už jsme se mohli radovat z jasné výhry. Druhá polovina se svojí disciplinovaností a kombinací mohla radovat z dvojité výhry.

Klub SPV Pardubice – FbK Orlicko-Třebovsko

Hned poté už nás čekal poslední tým SPV Pardubice. Tady kluci soupeře jednoznačně rozstříleli pěknou kombinační hrou a zaslouženě si připsali další čtyři výhry.

Hodnocení trenéra: Kluci hráli pěkný týmový florbal. Nesnažili jsme se soupeře přehrávat fyzicky, ale kombinačně, což se nám dařilo. Pochvalu zaslouží oba brankáři Robin s Dominikem. Myslím, že si kluci turnaj užili a spravedlivě se rozdělili o nastřílené góly.

Komentář Kuby Šmída: Zápas se nám vyvedl dobře. Vyhráli jsme 5 zápasů a 1 remizovali. Mě se s týmem hrálo dobře, akorát jsme jeden zápas zaspali. Jinak dobrý.

by Martin Šmíd

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018