Přípravka táhne za jeden provaz

Přípravka táhne za jeden provaz

Ve Vysokém Mýtě, stříleli jsme do soupeřovy sítě.

Jedno společné družstvo přípravky OT nás reprezentovalo v sobotu 14. 4. na dalším turnaji ve Vysokém Mýtě. Postupně jsme se utkali s týmy Orel Přelouč, FbC Skuteč, Sokol Pardubice, FBK Piráti Sokol Chrudim B i A.

V poměrně omlazené sestavě bez tradičních opor jsme bojovali velice srdnatě. Tentokrát až na Chrudim B byli sice soupeři nad naše síly, ale nás těšily naše pěkné akce a góly, které se nám podařilo vstřelit.

Naší údernou silou byla dvojice Kubík Krčál a Jenda Kulhavý, střelecky se prosadil i Ondra Vlček, Péťa Bodlák či Eliška Ezrová. Jediné naše vítězství v brance vychytala Anička Kaplanová a své první minuty v soutěžním utkání si odbyl Šimon Suchomel. Všem patří velká pochvala za nasazení a bojovnost. A nás těší fakt, že více než polovina tohoto týmu bude hrát za přípravku i příští rok.

Hodnocení trenérů: „Dnes jsme byli jednoznačně nejlepší v klubovém pokřiku, vzájemném povzbuzování během zápasu a při skupinovém focení. Teď už jen chybí vždy vstřelit více branek než soupeř a jsme téměř dokonalí. Děkuji všem hráčům a hráčkám za výbornou reprezentaci našeho klubu OT a rodičům za dokonalý servis, optimismus a podporu našeho týmu v zápasech!"

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018