Starší žáci  |   5. říjen 2017

Starší žáci na první lize v Hostinném

Starší žáci na první lize v Hostinném

V neděli 1.10. se tým starších žáků, doplněných o dva žáky mladší, vydal do města Hostinné, aby zde ukázal svůj um a potvrdil své místo ve druhém koši.

TJ Sokol Jaroměř - FbK Orlicko-Třebovsko
1:1 (1:1, 0:0)
První zápas nás čekal tým z Jaroměře, který nastoupil v početní převaze. Naši kluci se ale nezalekli a řádně se poprali o body. První šance nastala hned ve třetí minutě, kdy hráči z Jaroměře špatně zvládli střídání a nastala přesilová hra. Bohužel jsme nedokázali proměnit. Gólový rozdíl přinesla až minuta sedmá, kdy se do naší sítě vnořil balon po přesné střele z půlky. Tři minuty na to jsme ale vyrovnali po pěkné akci Lukáše Říhy. Druhá polovina skončila bez gólů.
Branky: 10:13 Říha (bez asistence)
Vyloučení: 1:0

FbK Orlicko-Třebovsko - FbC Sokol Předměřice nad Labem
0:3 (0:3, 0:0)
Zápas druhý byl už od začátku těžký. Klukům se moc nedařilo mezi sebou komunikovat a to se podepsalo na prvním gólu ve druhé minutě. Další gól v naší brance skončil v minutě páté a na začátku šesté se povedlo Předměřicím vsítit poslední branku tohoto zápasu. Druhá polovina byla i pro Předměřice znatelně horší, ale i přesto se nám nepodařilo skórovat.

FbK Orlicko-Třebovsko - TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem
2:1sn (0:0, 1:1)
V posledním zápase nám šlo o udržení koše. Už od začátku kluci hráli velice dobře, ale chybělo štěstí a v první polovině se nepodařilo proměnit spoustu šancí. Aby toho nebylo málo, jeden z našich hráčů fauloval soupeře a byl vykázán na dvě minuty. Druhou polovinu otevřel nešťasně vsítěným gólem Sokol ve čtvrté minutě. Náš tým ale neklesal na mysli a popral se o dorovnávací gól a skutečně se povedlo. Zápas skončil 1:1 a tak bylo rozhodnuté trestné střílení. Náš první nájezd proměnil Jakub Ludvíček. Po chybě soupeře a jeho neproměněném gólu, kterému velice dobře zabránil gólman Matyáš Kopecký, proměnil rozdílový gól David Král a stali jsme se vítězem zápasu.
Branky: 6:31 Říha (Kovář), Král
Vyloučení: 1:1

Hodnocení trenéra: ,,Kluci převážně hráli pěkný florbal a udržení koše si zasloužili. Do příštích zápasů zapracujeme na hře celého týmu jako celku a zakončování střel."

Dále čtěte

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018