Přípravka UO  |  24. únor 2018

Hráči z přípravky si sáhli až na dno svých sil

Hráči z přípravky si sáhli až na dno svých sil

V sobotu 24. 2. odcestovali naši nejmenší na turnaj ve Skutči, kde byli našimi soupeři postupně hráči z Hlinska, Pardubic, Skutče, Přelouče, Vysokého Mýta, Chrudimi a Svitav.

V období chřipkové epidemie, která se nevyhnula ani našemu týmu, nás nakonec na turnaji ve Skutči reprezentovalo 10 statečných dětí, které na hřišti opravdu nechaly vše. Většinu týmů jsme přehrávali a dařilo se i střelecky. Dva zápasy jsme dokonce zvládli i bez obdržené branky, když v naší brance zazářil Honza Pohanka a poté Eliška Mačátová. Střelecky dnes nejvíce řádili Kubík Krčál a Tonda Kvapil, ale i ostatní přispěli spoustou „kanadských“ bodů.

Hodnocení trenéra: „Bylo příjemné se dívat na krásné akce okořeněné góly, pěkné zákroky brankářů a bojovnost našich dětí. Odjíždíme opět se vztyčenou hlavou a motivací do dalšího tréninku a dalších zápasů. Myslím, že z nás dýchala týmovost a radost z florbalu, což je nakonec to nejdůležitější...! Děkuji všem hráčům a hráčkám za výbornou reprezentaci našeho klubu OT a rodičům za dokonalý servis a hlasitou podporu našich týmů při zápasech!"

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018