Elévové ÚO, Elévové + Přípravka ČT  |  12. prosinec 2017

Elévové ve Vysokém Mýtě

Elévové ve Vysokém Mýtě

V sobotu 9.12.2017 sehráli elévové svůj poslední turnaj v tomto roce ve Vysokém Mýtě, kde se kromě domácích utkali ještě se Sokolem Pardubice a Sokolem Pardubice B.

    K prvnímu utkání nastoupili elévové proti Sokolu Pardubice. Kluci se na turnaj těšili a od začátku to bylo vidět. Hrálo se s nasazením a mohli jsme vidět pohledný florbal s řadou krásných akcí na obou stranách.
    K druhému utkání nastoupili hned vzápětí po krátké přestávce proti domácím. Kluci byli rozehraní a tak hned od začátku pokračovali ve vyrovnané hře a opět bylo k vidění hodně florbalových akcí.
    Jako poslední se utkali se Sokolem Pardubice B. Po delší pauze klukům chvíli trvalo, než se dostali do tempa a soupeř toho dokázal využít. Ke konci se opět dostali do hry a srovnali se soupeřem krok.

Hodnocení trenéra: „Kluci se na turnaj těšili a během hry to bylo vidět. Předvedli dobrý výkon a řadu pěkných florbalových akcí. Jsme rádi, že se nám opět podařilo zapojit do hry nové hráče. Za předvedenou hru si všichni zaslouží pochvalu.“

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018