Elévové ÚO, Elévové + Přípravka ČT  |  12. listopad 2017

Elévové v Pardubicích

Elévové v Pardubicích

V sobotu 11.11.2017 elévové sehráli svůj turnaj v prostředí nafukovací haly v Pardubicích. OT nastoupilo proti podobně silným týmům FBC PEAKSPORT Litomyšl, Sokol Pardubice a Sokol Pardubice B.

    K prvnímu utkání nastoupili naší ještě polorozespalí. Litomyšl toho poměrně zdárně využila a klukům se podařilo srovnat hru bohužel až v závěru. Jsou to určitě cenné zkušenosti a víme, co zlepšovat.

    V druhém zápase se hráči postavili proti týmu Sokol Pardubice, který má ve svých řadách velmi dobré florbalisty. Naší kluci jim nedali nic zadarmo. Sokol ale držel vše ve svých rukou a naši kluci museli hru víc dohánět. Opačně musíme všechny pochválit, že si vytvořili řadu pěkných šancí, které by si zasloužily skončit gólem. Škoda, že k tomu poměrně často zabránili skvělí gólmani nebo snižovadla branek, na kterých by se odrazů po našich střelách našlo dnes nespočet.

    K poslednímu utkání se postavili naši elévové proti týmu Sokol Pardubice B. Bylo zřejmé, že to bude tvrdý boj a opravdu byl. Opět to byla hra od branky k brance. Tento zápas se podařil z pohledu hry asi nejvíce. Určitě se nenechali nikam zatlačit a hráli často to, co chtěli. Pozitvní je, že noví a menší kluci získali opět další zkušenosti a je vidět, jak se turnaj po turnaji posunují.

Dále čtěte

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018