Dorostenci  |   4. březen 2019

Šestibodová sobota dorostenců

Šestibodová sobota dorostenců

Tým dorostenců vyrazil první březnovou sobotu do nedaleké Dolní Dobrouče. Zde si připsal 6 bodů do tabulky soutěže, díky výhrám nad celkem z Lanškorouna a Vysokého Mýta.

FBK Orlicko-Třebovsko – FBC TJ Draci Lanškroun 9:3

Do prvního zápasu se nám podařilo vstoupit velmi dobře. Vytvořili jsme si spoustu nebezpečných šancí a první třetinu jsme ovládli 4:1. Vstup do druhé třetiny se nám moc nepovedl, a proto jsme inkasovali. Brzy jsme se však probrali a přidali další 2 góly. Třetina skončila 6:2. Třetí třetina se táhla v podobném duchu. První gól jsme opět dostali my, ale další góly už nepřišly a do konce třetiny se nám podařilo přidat další 3 góly do soupeřovy branky. Od první minuty jsme určovali tempo hry a góly jsme obdrželi pouze z vlastních chyb. K výkonu nám také pomohly skvělé zákroky našeho brankáře. Utkání po 45 minutách skončilo 9:3.

Branky: 3:07 David Král (bez asistence), 5:26 Vojta Šmíd (Matouš Neugebauer), 7:54 Jiří Vaňous (Matouš Neugebauer), 14:01 Matouš Neugebauer, 23:05 Tadeáš Vaněk (Zölfl), 25:52 Matyáš Holub (Jiří Vaňous), 37:08 Štěpán Kapoun (Vojtěch Moravec), 37:43 Vojta Šmíd (Tadeáš Vaněk), 39:34 Tadeáš Vaněk (Vojta Šmíd)

FBK Orlicko-Třebovsko – FTC Vysoké Mýto 8:4

Do druhého zápasu jsme šli s tím, že Vysoké Mýto chceme porazit a tím získat další tři body. V 1. třetině jsme na soupeře vlétli s velkou chutí po gólech. To se nám podařilo již v polovině této třetiny. V krátké době po prvním gólu následovaly další tři branky. A tím jsme ukončili 1. třetinu za stavu 4:0. Tento úspěch nás natolik nabil, že v 2. třetině jsme měli ještě větší chuť po gólech. Bohužel pro nás nezačala slibně, jelikož jsme inkasovali branku od soupeře. Následně jsme byli vyloučeni a tím, že jsme byli v oslabení, tak za zády našeho brankáře skončil další soupeřův gól. Přesto, že tato třetina vypadala pro nás nepříznivě, dokázali jsme ji ukončit výraznou výhrou 7:3 a hattrickem Štěpána Kapouna. Do 3. třetiny jsme nastupovali sice trochu unavení, ale zároveň s velkou chutí celý zápas vyhrát. Hráči Mýta se svou ostřejší hrou nechali vyloučit, což pro nás bylo výhodou a tuto naši přesilovku jsme využili k dalšímu gólu. Poslední šance soupeře skončila v naší brance. Přesto tento celkově ostřejší zápas dopadl v náš prospěch. A tímto jsme si připsali vybojované tři body. Utkání skončilo 8:4.

Branky: 6:42 Vojta Šmíd (Tadeáš Vaněk), 10:36 Vojta Moravec (Vojta Šmíd), 12:10 Vojta Šmíd (Štěpán Kapoun), 13:13 Štěpán Kapoun (bez asistence) 22:45 Štěpán Kapoun (bez asistence) 26:39 Tadeáš Vaněk (Jiří Vaňous), 28:32 Štěpán Kapoun (Tomáš Buryšek), 34:30 Tadeáš Vaněk (Vojta Šmíd)

By David Král, Matouš Neugebauer

Dále čtěte

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018