Junioři  |  25. únor 2019

Junioři v Rokytnici v OH

Junioři v Rokytnici v OH

V sobotu 23.2. tým juniorů vyjel do známého prostředí v Orlických horách, kde měl odehrát jediný zápas, jelikož klub z Hradce Králové rozpustil svůj tým juniorů.

FbC Skuteč - FbK Orlicko-Třebovsko  3:8

Začátek zápasu provázeli drobné komplikace, kvůli kterým byl zápas ospalý a nedůrazný. Právě z toho důvodu jsme inkasovali jako první po šťastné a náhodné střele. To nás probralo a začali jsme hrát svoji hru tak, jak to umíme. A díky tomu jsme vyhráli první třetinu 4:2.

Do druhé třetiny jsme vstoupili s tím, že udržíme vedení zápasu na naší straně a nastřílíme mnoho gólů. Tento plán nám ale překazila dvě oslabení, při kterých jsme sice neinkasovali, ale nadřeli jsme se. Nemohli jsme se soustředit plně na útok, proto jsme přidali jenom dvě branky. 

Do třetí třetiny jsme šli s jasným úkolem - nedopustit žádné zaváhání z naší strany a dovést zápas do zdárného konce. To se nám podařilo. Zápas jsme plně ovládli a nepovolili soupeři příliš mnoho šancí.

V tomto zápase nás soupeř nijak neohrozil a těžil pouze z našeho nedůrazu. Průběh zápasu jsme bez problému kontrolovali a soupeř se prosazoval pouze z ojedinělých individuálních akcích.

Branky: 6:37 Martinec (Moravec), 7:36 Šmíd, 11:15 Vaněk (Šmíd), 14:38 Martinec (Šmíd), 17:54 Šmíd, 19:46 Král (Vaněk), 42:05 Král, 44:35 Holub (Šmíd)

By Karel Aubus

Dále čtěte

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018