Přípravka ČT, Přípravka ÚO  |  25. únor 2019

Děti z přípravky byly prostě všude

Děti z přípravky byly prostě všude

Na turnaji přípravek v České Třebové nás reprezentovalo 30 dětí!

V neděli 24. 2. jsme v České Třebové pořádali domácí turnaj přípravek. Na soupeře jsme vyrukovali se třemi týmy po 10 hráčích. Někdo si odbyl premiéru, někdo sbíral další zápasové zkušenosti, a všichni se chtěli předvést před rodinnými příslušníky.

Každý tým sehrál 5-6 kvalitních zápasů a dá se říct, že stále někdo z OT byl na hřišti. Čekali nás tradiční soupeři jako: Sokol Pardubice, Piráti Sokol Chrudim, Haga Špunti Pardubice, Orel Přelouč a FTC Vysoké Mýto. Naši zkušenější hráči si většinou se soupeři poradili, vytvářeli si šance a snažili se o kombinační hru. Družstvo nejmladších bojovalo ze všech sil, a v každém zápase děti vstřelily alespoň 1 gól (někdy i do vlastní branky).

Pěkné florbalové dopoledne jsme zakončili sladkou tečkou, popřáli Matějům a Matyášům k svátku a natěšili se na další zápasy.

Hodnocení trenéra: „Jsem rád, že máme takhle širokou a funkční členskou základnu. Děti nám rostou přímo před očima. Spousta dětí si ještě na podzim nedokázala představit účast na turnaji, a teď předvádějí krásné kombinace a někdo dal i svůj první gól. Děkuji rodičům i hráčům za příjemný turnaj a aktivní přístup k florbalu.“

By Josef Kvapil 

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018