25. prosinec 2018

Santa Cup 2018

Santa Cup 2018

Vánoční klubový turnaj proběhl 22. 12. tentokrát v České Třebové.

Sobota 22. 12. patřila hráčům OT, kteří se chtěli společně naladit na Vánoce. Tradiční Vánoční klubový turnaj s názvem „Santa cup“ se uskutečnil v České Třebové, kde se kromě skvělého zázemí v nové hale dali postavit hned tři hřiště, což znamenalo, že každý odehrál velkou porci zápasů.

Dopoledne měli svůj turnaj naši nejmenší (přípravka a elévové), kterých se sešlo téměř 70. Během dopoledne všichni sehráli mnoho krásných zápasů před plnou tribunou rodičů. Pohodovou atmosféru umocnilo závěrečné předání drobných dárečků, a tak všichni odcházeli spokojení a natěšení na Vánoce.

Odpoledne se vrhlo do zápasů dalších skoro 100 hráčů (mladší žáci až dospělí). Každý tým byl rozdělen na mladší a starší část, čímž se nejenom naši hráči napříč kategoriemi dobře poznali, ale krásně si i fandili. Utkání se hrála ve vysokém tempu a ve velmi příjemné atmosféře.

Po turnaji následoval společný raut, kde si každý vybral na co měl chuť – řízeček, guláš, sýr, salám, ovoce, zelenina, zákusek, atd. Posezení s kamarády, klábosení, drobné hry a pohodová zábava, na kterou v průběhu sezóny není moc času. Bylo to krásné zakončení nejenom tohoto dne, ale celého roku 2018. Každý se těšil na Vánoce, ale už se spřádaly plány na rok 2019…

Fotky z tohoto dne k vidění zde.

OT přeje našim příznivcům klidné svátky a šťastný nový rok 2019!

By Josef Kvapil 

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018