Ženy  |  30. listopad 2018

Nevydařená neděle v Rokytnici


Tým žen na poslední ligu tohoto roku vyrazil v neděli 25.11. do nedaleké Rokytnice v Orlických horách. I když prostory této haly všem týmům klubu jsou známé, ženám nepřinesly výhodu. Místo toho odjely domů bez bodů do tabulky soutěže.

SK Spartak Slatiňany - FbK Orlicko-Třebovsko     5:1 (0:1, 2:0, 3:0)

První třetina pro nás začala slibně, již v 5. minutě se podařilo naší hráčce Barče Seifertové vstřelit odražený míček za záda brankářce soupeřek. Druhá třetina probíhala ve stejném tempu jako první, bohužel soupeřkám se dařilo více a vstřelily nám 2 góly. Zápas se postupně zrychloval a třetí třetina nám přinesla 3 inkasované branky + 2 minuty hry v oslabení, kdy naše obránkyně Klára Jebousková byla vyloučena za sekání. Soupeřky byly šikovné a vždy si všimly naší nepozornosti, že je nemáme přesně rozebrané. Což je jedním naším velkým nedostatkem. Po celý zápas z naší strany proběhlo spoustu zajímavých akcí, avšak proměnit je, se nám vůbec nedařilo.

Branky: 05:16 Seifertová

FbK Orlicko-Třebovsko - TJ Sokol Jaroměř     3:10 (1:3, 0:4, 2:3)

Už od začátku tento zápas pro nás neprobíhal příliš dobře. Protihráčky nám utíkaly, dařilo se jim kombinovat a dokázaly si vytvořit spoustu zajímavých akcí. V první třetině jsme obdrželi 3 branky. Po vydařeném úniku jsme také konečně skórovaly a branku si připsala naše gólmanka Verča Šmajzrová, která se rozhodla tento zápas zkusit z pohledu hráče v poli. Druhá třetina byla opět smolná. Inkasovaly jsme 4 góly a dvakrát jsme si zkusily hru v oslabení. Ve třetí třetině jsme dokázaly vstřelit 2 branky, avšak soupeřky nezahálely a vrátily nám to třemi góly. Poměr střel byl s velkým rozdílem, stejně jako celkové skóre, 18:30 pro soupeřky.

Branky: 08:54 Šmajzrová (Koníčková), 32:16 Kubištová (Koníčková), 43:24 Kovářová (Špatenková)

Komentář Heleny Koníčkové: „Myslím, že z obou zápasů si máme co odnést, především se zaměřit na obsazování protihráček a proměňovat vytvořené šance. Příští zápasy že odehrají na domácí půdě, tudíž u nás v České Třebové ve "slavné" nové hale na Skalce, kam si Vás dovolujeme všechny pozvat. Budeme se těšit!"

By Helena Koníčková

Dále čtěte

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018