Související zápasy

FbK Orlicko-Třebovsko
18_20221019_224620.jpg
655_20250317_211600.jpg

Strži A doma potvrdili účast v 1. koši

Jak se jim dařilo v jednotlivých zápasech?

FbK Orlicko-Třebovsko A vs. Florbal Primátor Náchod 6:3
(1:2, 3:1, 2:0)

Důležitý zápas pro oba týmy jsme začali nervózně, čehož využil soupeř a šel do vedení. Ačkoliv jsme měli více ze hry, třetina skončila 1:2. Ve druhé třetině jsme se dostali do tlaku a šancí, kterých se nám pár podařilo využít a otočit skóre na 4:3. Ve třetí třetině soupeř vsadil vše na útok, ale nám se podařilo všechny útoky ubránit a naopak odskočit na bezpečných 6:3 v náš prospěch.

Branky a asistence: 04:01 Jan Vaňous (Martin Langr), 14:45 Mirko Voleský (Michal Sviták), 15:39 Antonín Kvapil (Jan Vaňous), 17:24 Ondřej Trávníček, 26:11 Martin Langr (Dominik Lukas Boháč), 30:12 Matěj Menšík (Ondřej Trávníček)

FbK Orlicko-Třebovsko A vs. FBC Hradec Králové A 2:5
(1:2, 1:1, 0:2)

V trochu zdecimované sestavě jsme se dostali v přesilové hře do vedení. Bohužel, soupeř dokázal dvěma slepenými góly otočit skóre. Naši hráči byli pod neustálým tlakem, a jen díky maximální obětavosti na hranici sebeobětování jsme drželi šanci na úspěch. Za stavu 1:3 jsme opět v přesilové hře dokázali snížit na 2:3 a měli i další šance na vyrovnání. To se bohužel nepodařilo a naopak soupeř si dvěma góly pojistil výhru.

Branky a asistence: 03:12 Martin Langr (Matěj Kubánek), 19:19 (P) Dominik Lukas Boháč (Antonín Kvapil)

Hodnocení trenéra: „Stále se potýkáme s nemocemi a zraněními, proto si dnešního výkonu týmu moc cením. Těžký zápas s Náchodem jsme zvládli bezvadně a na Hradec už bohužel nezbyly síly. Děkuji všem bojovníkům za odvedený výkon.“

by Josef Kvapil