V neděli 13.4. vyrazil tým juniorek FbK OT do Jičína s jasným cílem – vybojovat druhé místo v 2. lize juniorek. Holky předvedly bojovný výkon a díky skvělé týmové hře si odvezly cenné stříbro.
V rámci Kempu talentované mládeže U15, který se koná v České Třebové (9.–12.6.) si Český florbal připravil vzdělávací 2 semináře pro rodiče a hráče.
Tématy jsou:
Pátek 10.6. „Růstové nastavení“ – přednášejícím bude přední český psycholog a mentální kouč Martin Daněk, který byl členem zlatého juniorského týmu florbalistů z MS
Sobota 11.6 „Zdroje a dávkování bílkovin aneb jídlo není jen maso“ – přednášející bude expertka v oblasti sportovní výživy Zuzana Šafářová
Nenechte si tyto skvělé semináře ujít! Dozvíte se spoustu nových a zajímavých informací nejen ze sportovní oblasti.
Přihlašovat se na semináře můžete v odkazu v příspěvku na členské sekci!