Související zápasy

Juniorky hlásí 6 bodů

V neděli 13.10. se tým juniorek vydal do Dobrušky na jejich 2. ligový turnaj. Utkaly se s týmy Hradce Králové a Letohradu.

FbK Orlicko-Třebovsko vs. IBK Hradec Králové 5:2
(0:0, 0:0, 5:2)

Do prvního zápasu proti IBK Hradec Králové holky nastoupily s respektem, jelikož věděly, že tento soupeř nebude jednoduchý. I přes počáteční zdrženlivost našeho týmu byla vidět chuť vyhrát. Holky většinu zápasu kontrolovaly hru. První třetina byla od obou týmů velmi opatrná a přestože hráčky OT byly většinu třetiny na balónku, tak se jim nepodařilo vstřelit branku. Druhá třetina se nesla v podobném duchu, už nebyla tak opatrná ale po šancích obou celků byl výsledek stále 0:0. Během druhé přestávky se zlomila naše smůla a brankový kolotoč odstartovala v čase 31:38 Šárka Stolínová, za 34 vteřin přidala i svou druhou branku ze samostatného úniku a 11 vteřin po ní navýšila na tříbrankový rozdíl Tereza Nováková. Netrvalo to dlouho a Hradecké hráčky dokázaly během 30 vteřin snížit na 3:2. Bylo jasné, že je potřeba zklidnit hru, to se povedlo a po krásných akcích vstřelila branku i Denisa Nádvorníková a Tereza Nováková. Utkání tak skončilo vítězně pro holky z OT 5:2.

Branky a asistence:
31:38 (Šárka Stolínová (Tereza Blažková), 32:12 Šárka Stolínová, 32:23 Tereza Nováková (Sofie Navrátilová), 38:45 Denisa Nádvorníková (Karolína Řehořová), 44:13 Tereza Nováková (Lucie Nesejtová)

FBC LETOHRAD - Orel Orlice vs. FbK Orlicko-Třebovsko 2:4
(0:0, 1:1, 1:3)

Druhý zápas byl něco jiného, holky do něho šly s velkou chutí a na výhru proti soupeři z Letohradu si věřily. První třetina byla opět „oťukávací“, ale holky po většinu třetiny udávaly tempo zápasu. I přes několik vyložených šancí se nepodařilo dostat míček za záda soupeřovy brankářky. Hned po začátku druhé třetiny se soupeř dostal do vedení, díky přečíslení a důrazu před naší brankou. Hráčky OT byly zaskočené, ale podařilo se jim zachovat klid a v čase 23:42 se po krásné akci prosadila Anna Jůzová. Bylo srovnáno. Do třetí třetiny se tedy šlo za vyrovnaného stavu. Holky z OT ale na nic nečekaly a v čase 32:35 se prosadila Denisa Nádvorníková. O minutu a půl později navýšila náš náskok Anna Jůzová a rázem OT vedlo o 2 branky. Hráčky Letohradu se ale nevzdaly a ještě dokázaly snížit na 2:3. Šárka Stolínová ale neváhala a v čase 36:43 potvrdila vítězství svou brankou. Utkání tak skončilo 4:2 pro holky z Orlicka.

Branky a asistence: 23:42 Anna Jůzová (Denisa Nádvorníková), 32:35 Denisa Nádvorníková (Anna Jůzová), 33:56 Anna Jůzová (Denisa Nádvorníková), 36:43 Šárka Stolínová (Karolína Hanzlíčková)