Dorost B již také zahájil ligovou sezónu

Jak se jim dařilo?

FbK Orlicko-Třebovsko B vs. FbC Sokol Chlumec nad Cidlinou 3:4
PN (0:0, 2:2, 1:1)

Dorci doplnění o strže se do 1. zápasu sezóny vrhli odhodlaně. Soupeř zpočátku využíval svých lepších fyzických předpokladů, ale postupem času si naši hráči pohybem a kombinační hrou začali vytvářet více šancí. I skóre zápasu se nám podařilo překlopit na naši stranu. Bohužel špatné střídání v koncovce zápasu pomohlo soupeři vyrovnat a štěstěna v nájezdech se přiklonila na stranu soupeře. Určitě smolná a zbytečná porážka.

Branky a asistence: 16:31 Matyas Alex Müller, 17:50 Denis Richter (Mirko Voleský), 38:41 Lukáš Neumann (Denis Richter)

FbK Orlicko-Třebovsko B vs. FbC Hradec Králové 0:6
(0:2, 0:3, 0:1)

Domácí tým na nás od první minuty neskutečně vlétl a naši kluci nevěděli, kde jim hlava stojí. Prakticky jsme se nedostali z vlastní poloviny hřiště a kluci se museli cítit jako na kolotoči. Přijatelné skóre držel svými zákroky Honza Pohanka, za přispění obětavosti našich hráčů. Kritická byla dvouminutovka na konci 1. třetiny a začátku 2. třetiny, kdy soupeř vstřelil rychlé 3 góly. Poté se naši hráči osmělili a zvýšeným pohybem se začali dostávat do šancí. Od 2. třetiny se hrál pěkný, svižný a vyrovnaný zápas, ve kterém jsme si určitě zasloužili skórovat. Šancí bylo dost, ale naše špatná koncovka, brankář soupeře či špatný povrch nám radost z gólu neumožnil.