Archív článků

Starší žáci bojovali o postup

předevčírem 17:51 - V neděli 15.10.2017 se tým starších žáků vydal na turnaj do Předměřic nad Labem. Po vítězstvích nad celky FBK Kobra Tatran Hostinné a FBC SION - DDM Nová Generace usiloval o postup do vyššího koše soutěže proti domácímu Sokolu.

Elévové na svém prvním turnaji letošní sezóny

16. říjen 2017 - V neděli 15.10 vyrazil tým elévů na svůj první turnaj letošní sezóny do nově opravené haly ŠAPITO ve Svitavách.

Dorostenci v Jaroměři

14. říjen 2017 - Dne 8.10 2017 se tým dorostenců vydal na svůj již třetí turnaj do Jaroměře, kde se utkal s týmem Litomyšle a SPV Pardubic. Odvezli si zasloužené tři body.

Starší žáci na první lize v Hostinném

5. říjen 2017 - V neděli 1.10. se tým starších žáků, doplněných o dva žáky mladší, vydal do města Hostinné, aby zde ukázal svůj um a potvrdil své místo ve druhém koši.

Dorostenky na první lize v Jičíně

5. říjen 2017 - Poslední zářijovou sobotu se tým dorostenek vydal na svou první ligu v letošní sezóně do Jičína, kde se utkal s celky ze Skutče a Jičína. V počtu deseti hráček se holkám podařilo vybojovat 3 body do tabulky soutěže.

Florbalové soustředění v Rokytnici v Orlických horách 2017

27. září 2017 - Stejně jako každý rok, tak i letos se konalo letní soustředění našeho klubu v Rokytnici v Orlických horách. Jak je již zvykem, první srpnový týden se nadšenci z našeho klubu přesunuli do tohoto krásného města na úpatí Orlických hor, kde se za týden snaží nabrat co nejvíce dovedností ve skvělé týmové atmosféře. Tento rok se o 43 nadšených florbalistů staralo dohromady 10 našich nejlepších trenérů.

Účinkování FbK Orlicka – Třebovska v poháru zastavilo prvoligové Brno

22. září 2017 - 26.8. se tým mužů FbK Orlicka – Třebovska vydal na Vysočinu odehrát čtyři zápasy prvního kola Poháru ČFbU. Místní klub se této soutěže účastnil po dlouhých letech. Letošní ročník navíc muži brali spíše jako soustředění a možnost, jak utužit staronový kolektiv. I přes nízké ambice však tým z druhého místa postoupil do dalšího kola, kde na ně čekal Hattrick Brno. Tento silný soupeř minulý rok sváděl souboje o postup do Extraligy.

Na přelomu letních prázdnin proběhl tradiční příměstký kemp pro mládež

22. září 2017 - Ve dnech 28. srpna až 1. září proběhl v Ústí nad Orlický již 9. ročník příměstského florbalového kempu pro mládež.

Florbal na školách!

22. září 2017 - V prvních dvou týdnech měsíce září se na většině škol v regionu Orlicko-Třebovsko konaly florbalové nábory pod taktovkou zkušených trenérů a hráčů ze stejnojmenného klubu.

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
IFF