Archív článků

Mladší žáci poprvé v domácím prostředí

13. únor 2018 - Dlouho očekávaný okamžik nastal tuto neděli i pro tým mladších žáků. Poprvé ve své florbalové kariéře nastoupili v nové SH Skalka v České Třebové a prezentovali se sympatickým výkonem před domácím publikem.

Starší žáci se snažili udržet v prvním koši

10. únor 2018 - Dne 4.2. se tým starších žáků vydal do Předměřic nad Labem odehrát zápasy v nejvyšším koši. I přes kvalitní výkony kluků tým bohužel podlehl celkům z Hradce Králové, Náchoda a Pardubic.

Nedělní výlet do Krkonoš nakonec úspěšný

10. únor 2018 - Bez čtyřech hráčů ze základní sestavy se v neděli vydal tým mužů do předaleké Jilemnice. Zde je čekal křest ohněm, a to neporažený tým ze Špindlerova mlýnu a velmi nebezpečný rezervní tým druholigové Jaroměře. I přes statečný a aktivní výkon OT vybojovalo 3 body. Ovšem mohlo být hůře.

Mladší žáci šplhají vzhůru

30. leden 2018 - Nedělní odpoledne bylo rezervováno pro mladší žáky OTéčka, chlapcům a dívkám z Přelouče, urostlým hráčům z Poličky a domácím Holicím.

První výhra v domácím prostředí

29. leden 2018 - Sobota byla pro Českou republiku zatím nejvýznamnějším dnem v tomto roce. Nejen že se volila nová hlava státu, ale také se naši muži na českotřebovských palubovkách setkali s Náchodem B. Oproti minulému týdnu, kdy se nepovedl zápas s Letohradem, hráči potěšili domácí publikum a doma ubránili všechny tři body.

Dorostenky před domácím publikem

23. leden 2018 - V sobotu 20.ledna se tým dorostenek poprvé představil na opravdu domácí půdě. Nově otevřená hala v České Třebové přilákala nespočet diváků, kteří mohli sledovat zápas s týmem Žacléř TJ Spartak Vrchlabí a FbC Skuteč.

Mužům se premiéra v domácí hale nepovedla podle představ

23. leden 2018 - Muži FbK OT odehráli v sobotu 20. ledna 2018 historicky první zápas v ryze domácím prostředí. V nově otevřené českotřebovské sportovní hale Na Skalce hostili FBC LETOHRAD Orel Orlice. Premiéra se ale bohužel z pohledu OT úplně nezdařila.

Starší žáci zahájili jarní část

23. leden 2018 - Tým starších žáků odjel v neděli ráno na turnaj do Rtyně v Podkrkonoší. Postupně se utkal s týmy FBC Dobruška A a FTC Vysoké Mýto. V třetím zápase o postup do prvního koše bojoval s celkem FbC Hradec Králové B.

Hráči z přípravky získávali mnohdy své první zkušenosti s „opravdovým“ florbalem na turnaji v Pardubicích

16. leden 2018 - Na první turnaj v tomto roce – který byl pro mnohé florbalovou premiérou – vycestovala naše přípravka v sobotu 13. 1. do Pardubic.

Martin Junek zve: historicky první domácí utkání mužů FbK OT

15. leden 2018 - Po téměř 17 letech své existence odehraje tým mužů FbK Orlicko-Třebovsko první ryze domácí utkání ve své historii. Přijďte muže podpořit do nové haly v České Třebové!

Muži pokračují v krasojízdě i v novém roce

13. leden 2018 - Tým mužů FbK OT návázal na výborné výsledky z posledních utkání a nadále stoupá tabulkou. K prvním zápasům v roce 2018 vyrazil v sobotu 13. ledna do Jičína. A výjezd to byl úspěšný!

Úprava rozpisu tréninků

10. leden 2018 - Díky otevření nové haly v České Třebové a tím vzniklým novým prostorům pro trénovaní, byl upraven rozpisu tréninků. Jedná se o přesun několika trénikových jednotek do této haly.

Dorostenky bojovaly o další body

9. leden 2018 - První sobotu v novém roce 2018 se po dlouhé vánoční pauze tým dorostenek vypravil do Skutče. Holky v plné sestavě bojovaly proti celkům z Jaroměře a Svitav. Bohužel zde získaly pouze jeden bod do tabulky soutěže.

Elévové vykročili do roku 2018 turnajem v Litomyšli

9. leden 2018 - Sobota 6.1.2018 patřila elévům, kteří předvedli své dovesnoti na turnaji v Litomyšli.

Mladší žáci si v Poličce střihli dvojitou porci zápasů

8. leden 2018 - První letošní turnaj jsme přijeli odehrát do Poličky. Sedmý lednový den jsme nastoupili proti FBK Piráti Sokol Chrudim, FBC PEAKSPORT LITOMYŠL a nakonec nás čekala domácí 1. FBC Polička.

Znovuotevření Sportovní haly Skalka

8. leden 2018 - Je to téměř rok od pádu střechy nové sportovní haly v České Třebové. Slavnostní znovuotevření proběhne ve čtvrtek 11.ledna 2018 a náš klub bude u toho!

Vánoční turnaj SANTA CUP

20. prosinec 2017 - V neděli 17.12.2017 se nám podařilo opět uspořádat klubový turnaj s názvem Santa cup. Přes 150 členů klubu se sešlo před Vánoci, kde jinde než na hřišti. Všichni si společně zasportovali a přivítali Vánoce v podobě OTéčkovského Ježíška.

Starší žáci zakončili podzimní část

12. prosinec 2017 - Tým starších žáků odjel na poslední turnaj své kategorie tohoto roku do Jaroměře. Postupně se utkal s celky FbcPeaksport Litomyšl a TJ Sokol Jaroměř. O konečné pořadí se utkal s týmem Fbc Dobruška A, kde vítězstvím získal třetí místo druhého koše.

Elévové ve Vysokém Mýtě

12. prosinec 2017 - V sobotu 9.12.2017 sehráli elévové svůj poslední turnaj v tomto roce ve Vysokém Mýtě, kde se kromě domácích utkali ještě se Sokolem Pardubice a Sokolem Pardubice B.

Vytváříme zážitky!

6. prosinec 2017 - Od 1.12.2017 odstartovala jedna z největších florbalových akcí v nedaleké Bratislavě. Tak jako náš klub navštívil Světové hry v Polsku, tak nesměl chybět ani na Mistrovství světa žen. Druhý hrací den se na 50 příznivců OT z řad našich hráčů, rodičů a trenérů vydalo podpořit český národní tým.

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018