Archív článků

Ohlédnutí za akcí 10 dní florbalu

dnes - Letošní 11. ročník, který se konal tradičně na zimním stadionu v České Třebové v termínu od 18. do 27.5. opět trhal pár rekordů, pobavil mnoho lidí a přivedl mnoho dětí sportovat.

Letní florbalové soustředění 2018

12. srpen 2018 - Jednou z každoročních akcí, pořádanou naším klubem, je letní florbalové soustředění, a proto ani letošní rok nebyl výjimkou. Na šest dní počínajících nedělí 29.7. se 58 florbalistů a 12 trenérů vydalo do Rokytnice v Orlických horách získat nové herní dovednosti a rozvíjet hráčské schopnosti. Program byl obohacen o celotýdenní hru „Gladiátoři“, návštěvou zajímavých hostů a nechyběl ani výlet do nedalekých Českých Petrovic.

Dorostenecké kategorie na turnaji Salming Nisaopen

22. červen 2018 - První červnový den se 11 dorostenek a 17 dorostenců vydalo do Liberce, kde se konal 19. ročník mezinárodního florbalového turnaje pro mladé s názvem Salming Nisaopen. Včetně povedených i méně povedených výkonů na hřištích nechyběla týmová zábava v různých podobách ani tradiční večerní smažení palačinek. Dorostenci po odehrání zápasů ve skupině ve volních chvílích podporovali dorostenky, které se dostaly až do finále a turnaj zakončily krásným 2.místem.

SENS turnaj v nájezdech

5. červen 2018 - V rámci akce 10 dní florbalu proběhla novinka s názvem SENS turnaj v nájezdech.

Sezóna 2017/2018

22. květen 2018 - Začátkem května všem kategoriím klubu skočily jak ligové turnaje, tak i tréninky a nyní si všichni užívají zaslouženého květnového volna. V červnu se naši hráči opět objeví na sportovištích, tentokrát ale venkovních a zahájí letní přípravu zaměřenou především na kondici a seznámení se s dalšími sporty.

Salming TEST DAY

18. květen 2018 - V rámci florbalové akce s názvem 10 dní florbalu, která je pořádaná naším klubem, proběhne ve středu 23.5. Salming TestDay.

Mladší žáci zakončili sezónu ve Vysokém Mýtě

12. květen 2018 - První květnou neděli přijeli naši mladší žáci odehrát poslední turnaj do Vysokého Mýta, kde kromě domácích svedli souboj se Svitavami a Poličkou.

Elévové zakončili sezónu v Pardubicích

2. květen 2018 - Poslední dubnovou neděli se vydal tým elévů na svůj závěrečný turnaj do Pardubic. Svá utkání sehráli proti dvěma domácím týmům a jednou svedli boj s celkem ze Svitav.

10 dní florbalu 2018

30. duben 2018 - Jako každý rok, tak i letos proběhne již 11. ročník akce 10 dní florbalu, která je pořádaná naším klubem. Tato akce bude probíhat na místním Zimním stadionu v termínu od 18. do 27. května 2018.

FLORBAL nebo HOKEJ?

30. duben 2018 - Zajímavé střetnutí florbalistů a hokejistů se uskutečnilo 26. 4. ve sportovní hale Skalka v České Třebové.

Dorostenci ve Vysokém Mýtě

24. duben 2018 - V sobotu 14.4.2018 se tým dorostenců utkal s týmem ze Svitav a s domácím Vysokým Mýtem. Byly to jedny z posledních zápasů v letošní sezóně, takže se obě strany nejen znaly, ale znaly i své způsoby hry. I přes absenci našeho brankáře, se nám díky Abigail Faltové, která ho v bráně zastoupila, podařilo podat skvělé výkony v obou zápasech.

Přípravka táhne za jeden provaz

18. duben 2018 - Ve Vysokém Mýtě, stříleli jsme do soupeřovy sítě.

Muži Fbk Orlicka-Třebovska zakončili sezónu na čtvrtém místě

17. duben 2018 - Muži Fbk OT se 13.4. vydali ke svým posledním dvěma zápasům až do daleké Jilemnice. Čekal zde na ně především domácí tým nazvaný Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí. Právě souboj s ním měl rozhodnout o konečné podobě tabulky Regionální ligy, přičemž orlicko-třebovští sahali po celkové bronzové medaili. Nejstarší kategorie OT po celý zápas tahala za kratší konec a po prohře 1:7 skončila na 4. místě. Po loňském postupu Orlicko-Třebovska z nižší soutěže je nicméně i přes vysokou prohru s konečným vítězem celé Regionální ligy bramborová medaile příjemné překvapení, které čekal jen málokdo.

Dorostenky zakončily sezónu na 5. místě

12. duben 2018 - Druhá dubnová neděle přivítala na SH Skalka publikum dorostenek OT. Tento tým nastoupil proti 2. týmu tabulky KM automatik FBK Jičín a 7. týmu Žacléř TJ Spartak Vrchlabí. Na domácí půdě se dorostenkám podařilo na svém posledním ligovém turnaji vybojovat 3 body do tabulky soutěže a tím si zajistit konečné 5. místo z celkem 12ti družstev.

Starší žáci zakončili sezónu

9. duben 2018 - Nedělní den 8.4. strávili starší žáci bojem ve třetím koši v hradeckých Kuklenách. Jednalo se o poslední turnaj sezóny. Setkali se se soupeři, se kterými letos ještě nehráli a zápasy byly neočekávaně vyrovnané. Po bojích ve skupině se Sokolem Pardubice C a FBC Trutnov, jsme se utkali o první místo s týmem FbK TJ Svitavy.

Elévové se představili na domácím hřišti

3. duben 2018 - V neděli 25. 3. se naši elévové zúčastnili dalšího turnaje. Tentokrát na domácí palubovce v České Třebové. Na turnaji se střetli s týmy FBC Peaksport Litomyšl, FBK Piráti Sokol Chrudim a FTC Vysoké Mýto.

Dorostenky v kompletní sestavě vybojovaly 3 body

28. březen 2018 - V sobotu 24.3.2018 se tým dorostenek vydal do nedalekých Svitav. Úderem deváté hodiny poměřily své síly s domácím týmem FbK TJ Svitavy a následně nastoupily proti týmu TJ Sokol Jaroměř. Jedna výhra a jedna prohra znamenala pouze 3 body do tabulky soutěže.

TOUR DE CLUB …trénuj s těmi nejlepšími!

27. březen 2018 - V nové hale Skalka v České Třebové se v pátek 23.3.2018 konala akce s názvem "TOUR DE CLUB", kterou organizuje Český florbal. Ukázkový trénink, pro kategorii mladších žáků, nám přijeli ukázat Marek Chlumský (hlavní metodik Českého florbalu) a Miloš Tyl (extraligový hráč oddílu FAT PIPE FLORBAL CHODOV). Tréninku se zúčastnilo na 37 hráčů a 12 trenérů našeho oddílu.

Dorostenci opět doma!

25. březen 2018 - V neděli 18.3.2018 dorostenci znovu pořádali domácí turnaj v České Třebové. Zde se utkali s celky FBC Peaksport Litomyšl a Klub SPV Pardubice. Do nové místní tělocvičny opět zavítalo mnoho diváků z řad rodičů a kamarádů.

Valná hromádka naší přípravky

19. březen 2018 - Přípravka se neloučí. Tentokrát ukázala svůj um na turnaji v Přelouči.

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018